Бьюті-бар Аквагрим

false
false
false
false

Виїзна станція краси, де дітям зроблять барвистий мейк-ап, створять образ улюбленого героя, нанесуть флеш-тату, а також пофарбують волосся різнокольоровими балончиками і зроблять справжній стайлінг.

Декор 

false
false
false
false
false
false
false

Оформлення святкової атмосфери повітряними кулями, флористикою, а також індивідуально розробленою фотозоною для вашого заходу.

Кенді-бар

Тематичне оформлення солодкої зони, де кожен смаколик створений кондитерами-художниками і підібраний за вашими смаковими уподобаннями.

Ді-джей

DJ і технічне забезпечення

Професійні ді-джеї створять настрій свята і подарують сучасну музику для ваших гостей. Кожен захід супроводжується повним комплектом якісного обладнання.

false
false
false
false
false
false
false

Барабанне коло

Динамічний майстер-клас, де кожен учасник отримує барабан і стає справжнім музикантом групи.

Феєрверк

Вогняне піротехнічне шоу-феєрверк під улюблену композицію стане найкращим фіналом для вашого свята та справить незабутнє враження на ваших гостей. Для кожного заходу ми підбираємо кращий формат феєрверку: вогняні написи і малюнки, наземні динамічні вогняні фігури, висотні феєрверки.

false
false

Фото і відеозйомка

Фотограф та відеооператор відтворять атмосферу свята і зафіксують кращі кадри вашого заходу.

Піньята

false
false
false
false

Іграшка з паперу, різноманітної форми і розмірів, яку наповнюють цукерками і маленькими сюрпризами для дітей, а потім розбивають, щоб дістатися до подарунків.

Творчі майстер-класи

Одне з улюблених занять на святі – де гості зроблять власний сувенір, експериментуючи з матеріалами. Для кожного клієнта ми підбираємо індивідуально розроблений майстер-клас по тематиці свята, який буде зберігати тепло рук свого творця!

false
false
false
false
false

Танцювальні майстер-класи

Запальні майстер-класи від учасників танцювальних телевізійних проектів, які зачарують своїм танцем і допоможуть відчути себе зіркою на вечірці.

false
false
false
false
false
false
false
false
false

Ростові ляльки

false
false
false
false

Ляльки зустрінуть ваших гостей на вході до закладу, створюючи атмосферу казкового свята або стануть безпосереднім учасником заходу.

false
false
false
false

Контакти

Ми працюємо 24/7

Політика конфіденційності

(с) Всі права захищені |  2006 - 2021

Телефон

+38 (050) 405-95-49

+38 (096) 952-45-75

+38 (067) 611-77-44