Шоу мильних бульбашок

false
false
false

Інтерактивне шоу, де кожна дитина зможе відчути на дотик вогняні та димові бульбашки, потрапити до гігантської мильної кулі, а іменинник отримає в подарунок справжній райдужний торт.

Шоу неонових бульбашок

false
false
false
false

Шоу мильних бульбашок в ультрафіолеті, які сяють на ваших очах та під звуки чарівної музики набувають форми незвичайних фігур.

Шоу з тваринами

 

Унікальна програма з домашніми дресированими тваринами - гламурні котики, собачки, лисичка, черепахи, справжній єнот та багато інших видів, з якими можна весело провести час та сфотографуватися.

false
false
false
false
false

Шоу з папугами

Єдине шоу, де папуги демонструють свої вміння: їздять на велосипеді, грають в баскетбол і розважають гостей унікальними трюками. 

false
false
false

Фокусники

false
false
false
false

Фокусники-ілюзіоністи вражають складними маніпуляціями, артистичною подачею, та зануренням глядача в містичний світ. Артисти створять надприродну атмосферу на святі, яка не залишить байдужим ваших гостей.

З нами працюють професійні та талановиті фокусники:

Денис Пономарьов, Влад Кочугура, Антон Абрашеков, Віталій Лузкар, Magic 5 та інші.

Комік-дует “Пластилін” (клоуни)

false
false
false
false

Призери міжнародних фестивалів та конкурсів, дует веселих клоунів, кожен виступ яких – це справжній синтез циркового жанру і вар'єте, що побудовані на пантомімі.

Шоу хімічних дослідів

wow show, треш-шоу, кріо-шоу

Наукові шоу, побудовані на експериментах і дослідах з використанням рідкого азоту і сухого льоду. Гості зможуть випробувати на собі холодне дихання, постріляти з повітряних базук, розшифрувати таємні послання і влаштувати мега-вибух.

false
false
false
false

Тесла-шоу: приборкувачі блискавок

Фантастичне шоу на основі експериментів з котушками Тесла, неоновими лампами і плазмовими кулями. Артисти продемонструють справжні дива блискавок і відкриють загадкові таємниці явищ природи.

false
false
false
false

Бармен-шоу. Видовищний виступ виїзного коктейль-бару у виконанні професійних барменів, яких ми індивідуально підбираємо під формат вашого свята. Артисти продемонструють експерименти з палаючим полум’ям, майстерність жонглювання пляшками, а також приготують авторські коктейлі кожному учаснику вечірки.

БАРМЕН-ШОУ

Пісочна анімація

false
false
false

Авторська картина, яку художник малює піском на спеціально облаштованому столі - це неймовірна візуалізація кадрів про ваші теплі моменти, яка наповнена почуттями та емоціями.

Твістінг-шоу 

false
false
false

Перед вашими очима Містер Твістер буде скручувати неймовірні фігурки зі звичайних кульок для моделювання, і за декілька хвилин вони перетворяться на справжніх казкових героїв.

Паперове шоу

false
false
false
false

Динамічне шоу з використанням яскравого паперу, фольгованої плівки і метафану, де під звучання сучасної музики гості танцюють в паперовому феєрверку.

Шоу художників

false
false
false
false

«Полотно, що танцює» - це особливий вид мистецтва, де художник під яскраву, динамічну музику на очах у публіки перетворює величезне полотно у відомий образ. 

Шоу світлових картин

малюнки світлом, фрізлайт

Емоційне шоу, де головним інструментом у художника є світло та ультрафіолет, що приваблює своєю загадковістю і казковою атмосферою.

false
false
false
false

Light-шоу 

світлодіодне шоу

Світлове обладнання артистів дає можливість глядачу уявити фантастичний світ, який запрограмований в неймовірні образи. Більше того, LIGHT шоу є чудовою альтернативою вогняному шоу, так як воно абсолютно безпечне для приміщення.

false
false
false
false

Контакти

Ми працюємо 24/7

Політика конфіденційності

(с) Всі права захищені |  2006 - 2021

Телефон

+38 (050) 405-95-49

+38 (096) 952-45-75

+38 (067) 611-77-44