Шоу мильних бульбашок

false
false
false

Інтерактивне шоу, де кожна дитина зможе відчути на дотик вогняні та димові бульбашки, потрапити до гігантської мильної кулі, а іменинник отримає в подарунок справжній райдужний торт.

Шоу з тваринами 

false
false
false
false

Унікальна програма з домашніми дресированими тваринами - гламурні котики, собачки, лисичка, черепахи, справжній єнот та багато інших видів, з якими можна весело провести час та сфотографуватися.

Фокусники

false
false
false
false

Фокусники-ілюзіоністи вражають складними маніпуляціями, артистичною подачею, та зануренням глядача в містичний світ. Артисти створять надприродну атмосферу на святі, яка не залишить байдужим ваших гостей.

З нами працюють професійні та талановиті фокусники:

Денис Пономарьов, Влад Кочугура, Антон Абрашеков, Віталій Лузкар, Magic 5 та інші.

Паперове шоу

false
false

Динамічне шоу з використанням яскравого паперу, фольгованої плівки і метафану, де під звучання сучасної музики гості танцюють в паперовому феєрверку.

Бьюті-бар Аквагрим

false
false
false
false

Виїзна станція краси, де дітям зроблять барвистий мейк-ап, створять образ улюбленого героя, нанесуть флеш-тату, а також пофарбують волосся різнокольоровими балончиками і зроблять справжній стайлінг.

Піньята

false
false
false
false

Іграшка з паперу, різноманітної форми і розмірів, яку наповнюють цукерками і маленькими сюрпризами для дітей, а потім розбивають, щоб дістатися до подарунків.

Творчі майстер-класи

false
false
false
false
false

Одне з улюблених занять на святі – де гості зроблять власний сувенір, експериментуючи з матеріалами. Для кожного клієнта ми підбираємо індивідуально розроблений майстер-клас по тематиці свята, який буде зберігати тепло рук свого творця!

Квести

Квест - захоплююча подорож персонажів до певної мети через рішення головоломок. Зазвичай під час цієї подорожі героям доводиться долати численні труднощі і зустрічати безліч персонажів, які допомагають або заважають їм.

Контакти

Ми працюємо 24/7

Політика конфіденційності

(с) Всі права захищені |  2006 - 2021

Телефон

+38 (050) 405-95-49

+38 (096) 952-45-75

+38 (067) 611-77-44